Haber

Şahin Irmak, Ertan Saban’dan özür diledi

ensonhaber.com

Spor Toto Üstün Lig’de geçtiğimiz pazar akşamı oynanan ve siyah beyazlıların ezeli rakibi Galatasaray’ı Vodafone Park’ta 3-1 mağlup ettiği derbinin ardından fanatik Beşiktaş taraftarı Ertan Saban da küfürlü tezahüratlara katıldı.

özür diledi

Sosyal medya kullanıcılarından tepki alan ünlü oyuncu, yayınladığı bir fotoğraf ve “Herkese merhaba. Galatasaray camiasını incittiğim ve üzdüğüm için içtenlikle özür dilerim. Maç sonrası kutlamaların coşkusu ve taraftarların coşkusuyla söylenmiş bir cümleydi. Tüm içtenliğimle özür dilerim.”sözleriyle acısını dile getirdi.

Ertan Saban’ı hedef alanlar arasında meslektaşı Şahin Irmak da vardı. ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programıyla ünlenen ve birçok filmde rol alan oyuncu, Şaban’a isyanını küfürlü sözlerle dillendirmişti. Irmak, Instagram’da paylaştı. “Nasıl sevineceğini bilmeyen bir adam…” derecesini kaybetmişti. Ertan Saban’a yaptığı yanlıştan dönen Şahin Irmak, Ertan Saban’dan özür diledi.

“Bazı yüzler gördük”

“Dün kendi kendime söyleyemediğim bir şeyi söylediğim için Ertan Şaban’dan özür dilerim. Burada özür dilerim çünkü yalnızlıkta özrün hiçbir değeri yoktur. Bölümde bu gerilimi fırsata çevirmeye çalışan kişiler gördük. Dost yüzler, samimi gülüşler…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu